Bulletstorm Bazar Zobrazit v plné velikosti

Bulletstorm Bazar

Bulletstorm se odehrává ve futuristické utopii, kterou před vypuknutím občanské války chrání elitní mírová jednotka Dead Echo.

Více informací

Bulletstorm se odehrává ve futuristické utopii, kterou před vypuknutím občanské války chrání elitní mírová jednotka Dead Echo. Bulletstorm se odehrává ve futuristické utopii, kterou před vypuknutím občanské války chrání elitní mírová jednotka Dead Echo. Zradou ve vlastních řadách se však dva příslušníci této obávané formace octnou v situaci, kdy se musí postarat sami o sebe. Oba žoldáci, Grayson a Ishi, jsou vysláni do vyhnanství na opuštěné planetě Stygia, která kdysi bývala rájem, ale nyní se hemží hordami mutantů a bandami masožravých nestvůr. Snaží se přežít a před sebou mají dva cíle: dostat se z planety a pomstít muži, jenž je na ni dostal. Hráči v roli Graye používají nadsazenou bojovou taktiku s tou zaručeně nejdokonalejší výzbrojí, jaká kdy byla ve střílečkách z vlastního pohledu k vidění. Každý nepřítel představuje novou příležitost ke stylové a ještě krvavější metodě likvidace.Charakteristický systém zasahování cílů s co největší přesností garantuje bezkonkurenčně frenetický průběh hry, kde jsou hráči odměňováni za co možná nejnápaditější ozpoutání krvavé řežby. Čím šílenější zásah, tím více bodů obdrží k vylepšování a odemykání zbraní, s nimiž se dají vymyslet další sofistikované úhybné manévry a ještě absurdnější způsoby zasažení nepřítele.

Ještě zde nejsou žádné komentáře.

Komentář

Bulletstorm Bazar

Bulletstorm Bazar

Bulletstorm se odehrává ve futuristické utopii, kterou před vypuknutím občanské války chrání elitní mírová jednotka Dead Echo.

Komentář