Hunted: The Demons Forge xbox 360 Bazar Zobrazit v plné velikosti

Hunted: The Demons Forge xbox 360 Bazar

Nastaly temné časy – ohavná stvoření lezou ze země a lidé z celého kraje mizí neznámo kam.  

Více informací

Nastaly temné časy – ohavná stvoření lezou ze země a lidé z celého kraje mizí neznámo kam. S vidinou bohaté odměny na sebe berou žoldáci E'lara a Caddoc nelehký úkol zjistit, kdo a proč nevinné obyvatele unáší. Na své cestě se setkají se smrtí, otroctvím i nespočtem lidských obětí. Putujte hluboko do světa Kala Moor, abyste odhalili pečlivě střežené tajemství.

Hra Hunted: The Demon's Forge, odehrávající se ve světě temné fantasy, je kooperativní akční hrou, kde musíte bok po boku se svým partnerem bojovat proti hordám nepřátel. Ať už převezmete roli E'lary, mistra přes zbraně na dálku, nebo Caddoca, bojovníka meče, budete muset využívat dlouhého zástupu rozmanitých zbraní a silných kouzel, jakož i pokročilých taktických prvků, abyste se úspěšně probojovali jeskyněmi, zříceninami či utiskovanými městy. Odhalte tajemství a řešte hádanky založené na spolupráci dvou postav, zatímco budete prohledávat zlověstný svět Hunted: The Demon's Forge.

  • Akční hra ze světa temné fantasy: Díky Unreal Engine 3 ožívá svět Hunted v podobě, která si svou kvalitou nezadá s moderními střílečkami.
  • Spolupráce na bojišti: E'lařiny útoky z povzdálí a Caddocův boj na blízko vytváří nebezpečnou kombinaci – můžete provádět speciální společné útoky nebo se během bitvy navzájem léčit. Odlišný způsob boje obou postav pak hráči umožňuje měnit herní strategii při každém dalším hraní.
  • Dva způsoby boje: Rozhodněte se pro nepřeberné možnosti boje na blízko nebo využijte systému krytí a zdálky ostřelujte své nepřátele pomocí kouzel a šípů.
  • Využití magie: Silná kouzla mohou vylepšit partnerovu výdrž v boji, a to dokonce i při souboji se zdánlivě nekonečnou záplavou protivníků.

Ještě zde nejsou žádné komentáře.

Komentář

Hunted: The Demons Forge xbox 360 Bazar

Hunted: The Demons Forge xbox 360 Bazar

Nastaly temné časy – ohavná stvoření lezou ze země a lidé z celého kraje mizí neznámo kam.  

Komentář