Duke Nukem Forever Zobrazit v plné velikosti

Duke Nukem Forever

Nasaďte si brýle a připravte se nazout si boty Duka Nukema, jehož pověst dosáhla od dob jeho posledního dobrodružství doslova epických rozměrů. 

Více informací

Nasaďte si brýle a připravte se nazout si boty Duka Nukema, jehož pověst dosáhla od dob jeho posledního dobrodružství doslova epických rozměrů. Hordy cizáků pronikají do našeho světa a jedině Duke nás může zachránit. Prasečí poldové, zmenšovače vetřelců ani obrovští bossové nemohou našemu hrdinovi zabránit ve splnění jeho cíle: spasit svět, zachránit spoustu holek a nadělat přitom co největší paseku.

Král přichází vybaven arzenálem šílených zbraní a slibuje nepolevující akci a bezprecedentní úroveň interaktivity. Tahle hra dokáže pořádně šlápnout na plyn a vám nezbude než valit oči. Zahrajte si basket, zvedněte nějakou tu činku, prolistujte pár pánských časopisů, načmárejte na tabuli nějakou tu sprosťárnu nebo to rozbalte na některou z žen v Dukově životě – to vše pochopitelně jedině v tom případě, že se aspoň na chvíli dokážete odtrhnout od pobíjení šmejdu z vesmíru. Vzhledem k hodinám jen těžko představitelné akce pro jednoho hráče a spoustě ulítlých multiplayerových režimů si můžete být jistí, že se hned tak bavit nepřestanete. Duke Nukem byl a vždycky bude skutečnou herní ikonou a tahle hra vypráví další legendární kapitolu jeho života.

  • Nejen ego: Vyzkoušejte si život Duka Nukema – jednočlenné armády nadupané spoustou steroidů, která nikdy neselže a vždycky sbalí víc než jednu holku.
  • Záplava hlášek: Duke jedná na rovinu. Dělá a říká to, co si sami myslíte. Z neustálého přívalu Dukových hlášek se budete válet po zemi.
  • Interaktivní prostředí: Hrajte basket, posilujte s činkami, vyzkoušejte flipr, vzdušný hokej a kulec nebo naházejte peníze do automatů.
  • Rozlehlost i rozmanitost: V téhle hře najdete všechno. Výbušnou akci z vlastního pohledu, neobvyklá prostředí, řízení vozidel i řešení ne zase tak složitých hádanek – zábava v téhle hře vás nepřestane bavit.
  • Unikátní hra pro více hráčů: Duke se kouká na klasické herní režimy ze svého vlastního úhlu pohledu, ve kterém není nouze o zábavu, ale i o ponížení. Zmenšete svého protivníka a rozmáčkněte ho botou jako švába. Zmražte ho a pak ho rozdrťte na maděru. Připlácněte mu na záda výbušninu. Hoďte mu pod nohy trubkovou bombu nebo ho prostě jenom postaru odpráskněte raketometem.

Ještě zde nejsou žádné komentáře.

Komentář

Duke Nukem Forever

Duke Nukem Forever

Nasaďte si brýle a připravte se nazout si boty Duka Nukema, jehož pověst dosáhla od dob jeho posledního dobrodružství doslova epických rozměrů. 

Komentář